Sukces „Fermentu” podczas konferencji „YOUTH AND PROGRESS OF BIOLOGY”18.04.2019 09:05

W dniach 9-11 kwietnia br. na Uniwersytecie I. Franki we Lwowie na Wydziale Biologicznym odbyła się międzynarodowa konferencja „YOUTH AND PROGRESS OF BIOLOGY” dedicated to the 135th anniversary of J. Parnas. W konferencji wzięli również udział studenci SKN Technologów Żywności „FERMENT” wraz z opiekunami dr hab. inż., prof. UR Agatą Znamirowską i dr Maciejem Kluzem. Podczas konferencji zaprezentowano 7 doniesień konferencyjnych w formie referatów i posterów. Studentka naszego koła Wiktoria Litwa (opiekun dr hab. inż., prof. UR Małgorzata Dżugan) zajęła 3 miejsce w konkursie na najlepszy poster pt. „Antioxidant activity and content of phenolic compounds in green walnuts (Juglans regia L.)”.