Dzień Wydziału 2018 - fotorelacja25.04.2018 13:54

DZIEŃ OTWARTY WYDZIAŁU BIOLOGICZNO-ROLNICZEGO

Dnia 20 kwietnia 2018, już po raz drugi, odbył się Dzień Otwarty Wydziału Biologiczno-Rolniczego. W wydarzeniu uczestniczyły szkoły z terenu całego województwa, a goście i uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w ciekawych warsztatach, prelekcjach, pokazach i wykładach prowadzonych przez pracowników Wydziału Biologiczno-Rolniczego.

Ponadto swoją działalność zaprezentowały Koła Naukowe działające na Wydziale. Nie zabrakło wystawców produktów ekologicznych i regionalnych, a także zaprzyjaźnionych z Wydziałem przedsiębiorców i hodowców.

Relację z Wydarzenia można także obejrzeć w Aktualnościach TVP Rzeszów pod linkiem:

https://rzeszow.tvp.pl/36890146/20042018-godzina-2100 (od 18 minuty).

fot. Ł.P.

foto. R. Szura