Konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”13.07.2017 15:40

21 czerwca w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego, odbyła się konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”, na której Uniwersytet Rzeszowski reprezentowali pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego: prof. dr hab. Krzysztof Kukuła i dr Aneta Bylak z Katedry Ekologii i Biologii Środowiska, oraz dr inż. Iwona Makuch-Pietraś z Katedry Agrobiologii i Ochrony Środowiska.

Kolejna wizyta gościa z Anglii na Wydziale Biologiczno-Rolniczym12.06.2017 11:02

dniach 31.05-3.06. Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej gościła przebywającego na Wydziale, dr Kevina Richarda Butta z Preston University w Anglii.

Warsztaty na temat celów zrównoważonego rozwoju na Wydziale Biologiczno-Rolniczym08.06.2017 10:51

W dniu 25 maja br., studenci I i III roku Architektury krajobrazu oraz zainteresowani pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego, poznawali tajniki zrównoważonego rozwoju, uczestnicząc w warsztatach „Lunch&Learn nt Celów Zrównoważonego Rozwoju.