Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

 

KATEDRA BIOENERGETYKI I ANALIZY ŻWNOŚCI

35 – 601 Rzeszów, ul. Zelwerowicza 4

tel. 17 785 49 43, e-mail: ztb-wbr@ur.edu.pl

 

 

PRACOWNICY NAUKOWO – DYDAKTYCZNI

prof. dr hab. Czesław Puchalski – Kierownik Katedry

budynek  D9 – p.49, D2 – p. 2

tel.: 17 872 17 91, e-mail: cpuchal@ur.edu.pl

 

dr hab. Włodzimierz Sybirny, prof. UR

budynek  D9 – p.439

tel.: 17 785 54 39, e-mail: vsibirny@gmail.com

 

dr inż. Grzegorz Zaguła

budynek  D9 – p.46

tel.: 17 785 50 46, e-mail: g_zagula@ur.edu.pl

 

dr inż. Marcin Bajcar

budynek  D10 – p.214

tel.: 17 785 49 67, e-mail: mbajcar@ur.edu.pl

 

dr inż. Maria Czernicka

budynek  D7 – p.146

tel.: 17 785 48 34, e-mail: mczernicka@ur.edu.pl, czernicka.maria@gmail.com

 

dr inż. Anita Zapałowska

budynek  D10 – p.215

tel.: 17 785 49 69, e-mail: anise@interia.pl

 

dr Maciej Kluz

budynek D9 pok. 333 tel. 5360

17 785 53 60, e-mail: mkluz@ur.edu.pl

 

prof. dr hab. inż. Miroslava Kacaniova 

budynek D9, pok. 332

17 783 53 32, e-mail: miroslava.kacaniova@gmail.com

 

mgr Anna Wójtowicz-Dawid

budynek  D2 – p.104

e-mail: wojtowicz.anna@vp.pl

 

PRACOWNICY NAUKOWO – TECHNICZNI

mgr Bogdan Saletnik

budynek  D10 – p.116

tel.: 17 785 49 43, e-mail: bogdan.saletnik@urz.pl

 

DOKTORANCI

mgr inż. Barbara Drygaś

mgr inż. Beata Szopa

mgr inż. Miłosz Zardzewiały

mgr inż. Sławomir Rybka

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow