Rekrutacja na szkolenie "Zaawansowane metody analizy wyników badań rolniczych w programie Statistica i Zestawie Przyrodnika"05.02.2020 10:53

Działania podnoszące kompetencje dydaktyczne – Kolegium Nauk Przyrodniczych

Zapraszamy pracowników Kolegium Nauk Przyrodniczych do udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje w ramach projektu „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego - droga do wysokiej jakości kształcenia Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój”.

Temat szkolenia:

„Zaawansowane metody analizy wyników badań rolniczych w programie Statistica i Zestawie Przyrodnika”

Termin i miejsce szkolenia:

17-18 luty 2020 (8:00-17:00),

Uniwersytet Rzeszowski ul. Zelwerowicza 4 (budynek D9) sala 132

Prowadzący: prof. D. Mańkowski (StatSoft)

Rekrutacja na szkolenie odbywa się w terminie od 06.02.2020 do 09.02.2020.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie projektu:  https://rekrutacja.ur.edu.pl/powern3/formularz.php (wybierając z listy właściwą jednostkę oraz formę wsparcia), a następnie o wydrukowanie go i dostarczenie wraz
z pozostałymi dokumentami rekrutacyjnymi do Biura ds. szkoleń w Kolegium Nauk Przyrodniczych (pani mgr Anna Dudek – pokój 111, ul. Ćwiklińskiej 1) do dnia 10.02.2020 do godziny 12.00.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie szkolenia z zakresu STATISTICA – analiza wyników badań (szkolenie podstawowe)

Szczegółowych informacji dotyczących szkoleń udziela Biuro ds. szkoleń 17 872-17-96. Regulamin szkoleń znajduje się na stronie projektu, stronie Kolegium Nauk Przyrodniczych (Wydział Biologiczno-Rolniczy) oraz w Biurze ds. szkoleń.

dr Agnieszka Podolak – koordynator wydziałowy (apodolak@ur.edu.pl)