Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego – droga do wysokiej jakości kształcenia POWR.03.05.00-00-z050/1728.01.2020 13:50

Szanowni Państwo,
Ze względu na niewypełnienie limitu przyjęć ponownie zapraszamy pracowników do udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących kompetencje zarządcze kadr kierowniczych i administracyjnych – Kolegium Nauk Przyrodniczych w ramach zadania 5 – Modułu VI- Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego w projekcie „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego – droga do wysokiej jakości kształcenia” finansowanym ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Więcej informacji o dostępnych szkoleniach w załączniku.

mgr Anna Dudek – koordynator ds. szkoleń (adudek@ur.edu.pl)
dr Agnieszka Podolak – koordynator wydziałowy (apodolak@ur.edu.pl)