Zaproszenie do udziału w II Konferencji Naukowej pt. „PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”24.10.2019 12:37

Zakład Podstaw Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

zapraszają do wzięcia udziału w

II Konferencji Naukowej pt.

„PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”

która odbędzie się w dniu 19 listopada 2019 r. w Rzeszowie

w Kolegium Nauk Przyrodniczych, ulica Ćwiklińskiej 1A, sala 040

Konferencja o charakterze integracyjnym skierowana jest do studentów i doktorantów oraz ich opiekunów. Zapraszamy także innych zainteresowanych problematyką OZE oraz gospodarką odpadami. Atrakcją spotkania będą prezentacje firm:

- REMONDIS-MEDISON Rzeszów Sp. z o.o. (Funkcjonowanie zakładu utylizacji odpadów niebezpiecznych w realiach rynku polskiego i europejskiego),

-PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Boguchwała (Odnawialne źródła energii - możliwości dofinansowania z funduszy krajowych i unijnych).

Prosimy o zgłaszanie propozycji referatów i posterów na adres: mgar@ur.edu.pl i grzegp@ur.edu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 08.11.2019 r. (patrz zgłoszenie wystąpienia w załączniku).

Informacji na temat konferencji udziela: Sekretariat konferencji – budynek D3 ul. Ćwiklińskiej 1a, 35-601 Rzeszów (pok. 3.34 i 3.11) (17) 872 16 49 i 872 16 65.

PREZENTOWANE WYSTĄPIENIA, PO UZYSKANIU POZYTYWNYCH RECENZJI, ZOSTANĄ WYDRUKOWANE w Polish Journal for Sustainable Development: 23(2)/2019.

Prosimy o udostępnienie kopii komunikatu innym zainteresowanym.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju na https://www.facebook.com/sknzru

Pliki do pobrania:
Komunikat.doc (157 KB)