II rekrutacja na płatne miesięczne staże dla studentów TŻiŻCz i OŹEiGO w ramach projektu POWER12.06.2019 11:13

Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego – droga do wysokiej jakości kształcenia POWR.03.05.00-00-z050/17

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Biologiczno-Rolniczego kierunków TŻiŻCz i OŹEiGO
do udziału  w płatnych miesięcznych stażach  w ramach projektu:

„Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego

- droga do wysokiej jakości kształcenia”

współfinansowanego w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach zadania stażowego zaplanowano 245 staży dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunków TŻiŻCz i OŹEiGO:

w 2019 r. (czerwiec – wrzesień):

• II rok TŻiŻCz I st.     (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  32 ,  niestacj.  - 6)
  • III rok TŻiŻCz I st.    (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  19 ,  niestacj.  - 4)
  • I rok TŻiŻCz II st.     (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  14 ,  niestacj.  - 7)
  • II rok TŻiŻCz II st.    (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  19 ,  niestacj.  - 11)

• II rok OŹEiGO I st.  (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  21)

Rekrutacja na staże prowadzona jest online w terminie od 12.06.2019 do 17.06.2019r pod adresem:

Należy uzupełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY wybierając właściwy wydział, kierunek i tryb studiów oraz podać średnią ocen za poprzedni semestr - dostępną w Wirtualnym dziekanacie w karcie tok studiów.

Regulamin rekrutacji na stronie projektu http://wer-ur.pl/

UWAGA:  Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu decyduje średnia ocen oraz kolejność zgłoszeń. Lista firm w których studenci mogą odbyć staż będzie dostępna po podpisaniu umów z firmami (wybór firmy przez studenta zgodnie z kolejnością zgłoszeń).

Więcej informacji:

1. TŻiŻCz – mgr Olga Sulencka  tel. 17 872 17 90, e-mail: osulencka@ur.edu.pl
  2. OŹEiGO – mgr Barbara Szostek tel. 17 872 17 98, e-mail: bszostek@ur.edu.pl

Koordynator wydziałowy: dr Agnieszka Podolak tel. 17 872 17 28, e-mail:apodolak@ur.edu.pl

Pliki do pobrania: