Wizyta studyjna Profesora z Turcji21.01.2019 12:08

Od 14 stycznia przebywa na naszym Wydziale w ramach wizyty studyjnej Profesor Cüneyt Solak, pracownik naukowy Wydziału Biologii, uniwersytetu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi w Turcji.
Celem wizyty jest współpraca międzynarodowa z pracownikami Katedry Gleboznawstwa, Chemii Środowiska i Hydrologii naszego Wydziału.
Zainteresowania naukowe Profesora skupiają się wokół taksonomii i ekologii okrzemek różnych siedlisk.

Życzymy udanego pobytu i owocnej współpracy.