Gość z Latvia University of Life Sciences and Technologies w Jelgavie na Łotwie04.07.2018 10:32

W dniach 5-8.06.2018 r. Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej gościła panią Aija Pridane – wykładowcę akademickiego  z  Latvia University of Life Sciences and Technologies w Jelgavie (dawna Latvian University of Agriculture (LLU)). Przeprowadziła ona spotkania w języku angielskim ze studentami a także uczestniczyła  w spotkaniu otwartym z członkami i sympatykami studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju.

Zaprezentowała wtedy cechy narodowe obywateli Łotwy i Uniwersytet w Jelgavie. Zachęcała także do podejmowania studiów w ramach Erasmusa+ na swoim uniwersytecie. Element zachęty do przyjazdu na Łotwę mógł stanowić pyszny deser, który dla wszystkich uczestników spotkania przygotowała Pani Profesor.