Zaproszenie na konferencję JAKOŚĆ ŻYCIA W BIO-, TECH- I EKOSYSTEMACH02.07.2018 15:10

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa

poświęcona twórczości

Profesora  Franciszka Chrapkiewicza-Chapeville’a

Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rzeszowskiego

pt.:

Jakość  życia  w  bio-, tech-  i  ekosystemach

odbędzie się

na Uniwersytecie Rzeszowskim, Wydziale Biologiczno-Rolniczym,

Kampus Zalesie (bud. D-9 s.108)

W dniach: 28-29  września 2018 roku

Sekcje tematyczne:

Sekcja I   Technologiczno- ekonomiczne aspekty rolnictwa

Sekcja II   Jakość i bezpieczeństwo żywności

Sekcja III  Żywność i żywienie w świetle współczesnej wiedzy

Sekcja IV  Agroleśnictwo i logistyka

Nadsyłanie materiałów do publikacji (w monografiach tematycznych)– do 15.09.2018 na adres: gmielech@ur.edu.pl

Pliki do pobrania:
zaproszenie.pdf (449,69 KB)