Podwójny sukces studentki kierunku Ochrona środowiska19.06.2018 12:44

Studentka kierunku Ochrona środowiska Jolanta Skubisz, członek Studenckiego Koła Naukowego AnimalEquus, działającego przy Katedrze Produkcji Zwierzęcej i Oceny Produktów  Drobiarkich (opiekun: dr hab. prof. UR Jadwiga Topczewska) prezentowała wyniki badań na XXVII Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko”, w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz na XV Międzynarodowym Seminarium Studenckich Kół Naukowych „Środowisko – Zwierzę – Produkt”  organizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Podczas obydwu konferencji za prezentowane postery otrzymała wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!