Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 21 kwietnia 2018 r. zmarł dr hab. prof. UR Krzysztof Oklejewicz23.04.2018 10:45

Rektor i Senat

oraz społeczność akademicka Uniwersytetu Rzeszowskiego

z głębokim smutkiem zawiadamiają, że 21 kwietnia 2018 r.

zmarł w wieku 56 lat

dr hab. prof. UR  Krzysztof  Oklejewicz

wieloletni zasłużony nauczyciel akademicki  Akademii Rolniczej w Krakowie – Filia w Rzeszowie

i Uniwersytetu Rzeszowskiego;  Prodziekan Wydziału Biologiczno-Rolniczego (2008-2012),

Kierownik Katedry Botaniki (2013-2018).

Odszedł od nas Człowiek o wyjątkowej osobowości i sile ducha, szanowany i ceniony dydaktyk, wychowawca młodzieży akademickiej.

Rodzinie Zmarłego serdeczne wyrazy współczucia składają:

Rektor, Senat

pracownicy i studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się  24 kwietnia 2018 r. o godz. 15:00  w Czaszynie koło Sanoka,
w  Kościele Rzymskokatolickim pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.