Rozwój kompetencji zawodowych studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w obszarze technologii żywności i żywienia człowieka - REKRUTACJA17.01.2018 14:17

Szanowni Studenci kierunku TZiZC,

Zapraszamy do udziału w projekcie „Rozwój kompetencji zawodowych studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w obszarze technologii żywności i żywienia człowieka”, współfinansowanym ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie obejmuje:

BEZPŁATNE szkolenia certyfikowane, warsztaty z pracodawcą, wizyty studyjne oraz  PŁATNE 3 miesięczne STAŻE.

I edycja rekrutacji     22-30 stycznia 2018 r.     dla TZiZC  III rok I st. stacj. i niestacj.
Biuro Projektu podczas rekrutacji będzie czynne w godzinach 11:00-14:00.

II edycja rekrutacji        5-9 marca 2018 r.         dla TZiZC I rok II st. stacj. i niestacj.

Szczegółowe informacje dot. udziału w projekcie w prezentacji.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz formularz zgłoszeniowy będą zamieszczone już w wkrótce.

Biuro Projektu:   Dziekanat - Dworek pok. 101   (ul. Ćwiklińskiej 1 w Rzeszowie).

e-mail: projekt2wbr@ur.edu.pl

Termin realizacji projektu:   1 II 2018 – 31 X 2019