Bezpieczne i odpowiedzialne stosowanie środków ochrony roślin - seminarium szkoleniowe02.12.2017 11:55

Katedra Agroekologii zaprasza studentów i pracowników Wydziału Biologiczno-Rolniczego do udziału w seminarium szkoleniowym:

„Bezpieczne i odpowiedzialne stosowanie środków ochrony roślin”.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: szkolenie.psor@gmail.com do 15 XII 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia seminarium.

Pliki do pobrania: