Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dyrektywy 95/46/WE ("RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegóły znajdują się tutaj.

Zamknij
  

Wyniki rekrutacji na semestr letni 2018/2019 (V TURA)

 projekt nr POWR.03.01.00-00-K072/16-00

 
 „Rozwój kluczowych kompetencji oczekiwanych przez pracodawców u studentów i studentek Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego”
 
współfinansowanego w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,
Europejskiego Funduszu Społecznego
 

Aktualizacja: 02.04.2019

 

O terminie rozpoczęcia zajęć poszczególne grupy będziemy informować mailowo.

 

Działanie 3.

3. Blok 1: Specjalista ds. funduszy unijnych + Techniki sprzedaży + Kompetencje językowe

Brak wymaganej liczby chętnych. Kolejna grupa zostanie uruchomia, gdy zbierze się 15 osób.

 

4. Blok 1: Menedżer

Lista osób zakwalifikowanych (GRUPA NIESTACJONARNA):

Gola Dorota

Golba Krzysztof

Grzebień Olga

Kamień Dominika

Kozioł Paulina

Krzywda Karolina

Lorens Joanna

Osip Weronika

Ostróżka Katarzyna

Pięta Dorota

Piotrowska Anna

Skóra Anna

Tragarz Bartłomiej

Węc Natalia

 

4. Blok 1: Menedżer

Lista osób zakwalifikowanych (GRUPA STACJONARNA):

Furdak Paulina

Sidor Ewelina

Wajda Justyna

Kut Kacper

Łojek Karolina

Hadała Kinga

Krawiec Justyna

Tabaczyńska Beata

Kołcz Gabriela

Hajnas Magdalena

Wlazło Urszula

Kurasz Agata

Koniuszy Patrycja

Serafin Karolina

Kalemba Andżelika

 

Lista rezerwowa:

Łukaszyk Agata

Magierska Zofia

Mendys Dawid

 

5. Blok 1: Umiejętne sztuki komunikacji – Negocjacje;

Lista osób zakwalifikowanych:

Krawiec Justyna

Kuzdralińska Joanna

Łojek Karolina

Miazga Natalia

Ochab Anna

Panek Mariola

Panek Sylwia

Partyka Klaudia

Pasierb Wioletta

Prokopska Magdalena

Rożek Piotr

Sierokosz Anna

Szypuła Katarzyna

Wójcicka Sabina

Żyła Dorota

 

Lista rezerwowa:

Panek Andżelika

Litwa Wiktoria

Kuta Agnieszka

Śpiewak Klaudia

Wojtuś Magdalena

 

5.  Blok 2: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Lista osób zakwalifikowanych (GRUPA NIESTACJONARNA):

Bałakier Krzysztof

Bieszczad Sylwia

Chadała Kinga

Chamut Natalia

Drąg Izabela

Kopeć Justyna

Ligęska Dawid

Magda Łukasz

Oleksy Jolanta

Opiela Kinga

Surowiec Joanna

Wilk Izabela

Woźniak Dominika

Ziarnik Marcin

Szynal Aleksandra

 

10. Blok 2: Dobrostan zwierząt gospodarskich a jakość produktów pochodzenia zwierzęcego.

Grupa A:

Lista osób zakwalifikowanych:

Górak Gabriela

Hajnas Magdalena

Kalemba Andżelika

Kołcz Gabriela

Koniuszy Patrycja

Kurasz Agata

Kut Kacper

Łukaszyk Agata

Magierska Zofia

Mendys Dawid

Szałata Marta

Wójcicka Sabina

 

Grupa B:

Lista osób zakwalifikowanych:

Bereza Marlena

Gorczyca Aleksandra

Krzyszowicz Klaudia

Mroczek Karolina

Wojtuś Magdalena

Żyła Barbara

Bernat Paulina

Brzezińska Dominika

Cyran Jakub

Kozieja Iga

Pastuszczak Miłosz

Szlachta Lucyna

Zięba Dominika

Hadam Olaf

Patyna Michał

Wójtowicz Natalia

 

Lista rezerwowa:

Zych Katarzyna

Czapor Dominika

Sokalska Angelika

 

13. Rośliny alternatywne – możliwości wykorzystania i znaczenie w środowisku

Lista osób zakwalifikowanych:

Wójcicka Sabina

Musiał Katarzyna

Chamik Anna

Burdzy Sylwia

Basznianin Beata

Bucior Klaudia

Mikoś Piotr

Siebielec Damian

Rumak Ewelina

Tarała Karolina

Rożek Joanna

Rodak Alicja

Pasierb Klaudia

Paul Stanisław

 

 

D. Wizyty studyjne

 

1.Biogazownia

Lista osób zakwalifikowanych:

Sugalska Katarzyna

Waberska Sylwia

Nowosiad Jakub

Benedyk Ewa

Panek Adrianna

Karp Dorota

Wiech Patrycja

Podwyszyńska Justyna

Pasek Aleksandra

Mycek Tomasz

Tarała Karolina

Paul Stanisław

Malinowski Bartłomiej

Mikoś Piotr

Siebielec Damian

Rumak Ewelina

Rusin Klaudia

 

Lista rezerwowa:

Rożek Joanna

Rodak Alicja

Pasierb Klaudia

 

2. Zakłady przetwórstwa mięsnego / spożywczego

Lista osób zakwalifikowanych:

Puk Magdalena

Sidor Ewelina

Szypuła Katarzyna

Panek Mariola

Dudek Urszula

Hadała Kinga

Panek Sylwia

Sukiennik Katarzyna

Łojek Karolina

Kut Kacper

Rożek Piotr

Panek Andżelika

Pasierb Wioletta

Partyka Klaudia

Wojtas Joanna

Wacko Katarzyna

Burdzy Sylwia

Krawiec Justyna

 

Lista rezerwowa:

Ciołek Karolina

Szymaniak Karolina

Wlazło Urszula

Koniuszy Patrycja

Cyran Jakub

Chamik Anna

Basznianin Beata

Anioł Karolina

Czyż Magdalena

Adamska Zuzanna

Łukaszyk Agata

Magierska Zofia

Mendys Dawid

Hadam Olaf

Sacha Marta

Szałata Marta

 

3. Farmy ogniw fotowoltaicznych

Lista osób zakwalifikowanych:

Sugalska Katarzyna

Kuryło Dorota

Waberska Sylwia

Nowosiad Jakub

Benedyk Ewa

Panek Adrianna

Karp Dorota

Wiech Patrycja

Żyga Sabina

Podwyszyńska Justyna

Pasek Aleksandra

Mycek Tomasz

Tarała Karolina

Paul Stanisław

Malinowski Bartłomiej

Kłos Paulina

Mikoś Piotr

 

Lista rezerwowa:

Siebielec Damian

Rumak Ewelina

Rusin Klaudia

Rożek Joanna

Rodak Alicja

Pasierb Klaudia

 

4.Parki Narodowe i Parki Krajobrazowe (wyjazd 29.04.2019)

Lista osób zakwalifikowanych:

Chamik Anna

Burdzy Sylwia

Basznianin Beata

Łukaszyk Agata

Magierska Zofia

Kurasz Agata

Kut Kacper

Koniuszy Patrycja

Mendys Dawid

Czyż Karolina

Podłęcka Gabriela

Zacios Katarzyna

Żytka Magda

Ślęzak Ewelina

Szmigiel Alicja

 

Lista rezerwowa:

Król Paulina

Czornij Natalia

Ciurko Luiza

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow